HOME CENNIK SKLEP ONLINE KONTAKT


<< powrót

SYSTEM 2.0

Wakeboard - to sport polegający na pływaniu po powierzchni wody za pomocą specjalnej deski, trzymając się przyczepionej do wyciągu liny. Powstały z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu, jest doskonałą rozrywka zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników sportów wodnych.

System 2.0, który posiadamy,  to najnowszy wyciąg do wakeboardu niemieckiej firmy Sesitec. Jego największą zaletą jest ciągłość jazdy, co oznacza że nie ma potrzeby zatrzymywania się po każdym okrążeniu.

System jest sterowany przez operatora, który dostosowuje prędkość do indywidualnych potrzeb osoby pływającej. W przypadku przewrócenia się, wyciąg zatrzymuje się a następnie rusza ponownie z miejsca w którym nastąpiło przewrócenie – nie ma potrzeby powrotu na brzeg.

 

Chcemy, by niezależnie od wieku czy posiadanych umiejętności, każdy mógł spróbować tego fascynującego sportu. Na terenie naszego WakePointu odnajdziecie wszystko, co potrzebne do jego uprawiania: od pianek neoprenowych, poprzez kaski, kapoki wypornościowe a także  deski i wiązania najlepszych światowych firm.  

 

 
 
POLITYKA PLIKÓW COOKIES I RODO
Copyright wakepoint.pl designed by flexus.pl
 

Wakepark Kraków, Wakepark Krakow, Wake, Wyciąg do nart wodnych, Wyciąg wakeboardowy, Wakeboard, Wakepark, Wakepoint, Wakepoint Krakow, Wakepoint Krakow Bagry, Wakepark, System 2.0, Sesitec, Deska, Beach Bar, Wakeskate, Wakeskate Krakow, Wakeskate Krakow Bagry, Wakeboard Krakow, Wakeboard Kraków, Zalew Bagry, Beach Bar, Batut, Rozrywka, Plaża, Deska wakeboardowa, Wiązania wakeboardowe, Wake Krakow, Wake Kraków, Sesitec Kraków, System 2.0 Krakow